دسته‌بندی نشده

آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های شیائومی

بالاخره نسخه نهایی اندروید ۱۱ برای محصولات شرکت های موبایل عرضه شده است و در آینده ای نزدیک شاهد حضور این نسخه از اندروید بر روی موبایل های رده میانی و رده بالا خواهیم بود.

در حال حاضر لیست رسمی از طرف شرکت ها مبنی برا گوشی هایی که از اندروید ۱۱ پشتیبانی میکنند به دستمان نرسیده است اما با توجه به سال ساخت محصولات و پشتیبانی های شرکت ها لیست قابل توجهی آماده کرده ایم برای مخاطبان محترم شرکت آرکاتل.

کدام گوشی ها از اندروید ۱۱ پشتیبانی خواهند کرد؟

شیائومی یکی از برندهای معتبر چینی است که در حال حاضر بازار فروش موبایل رو بدست گرفته است، بی شک با حضور گوشی های شیائومی آینده ای نو را تجربه خواهیم کرد. قیمت مناسب، سخت افزار یکپارچه، سیستم عامل به روز، پشتیبانی های شرکت سازنده و…. از ویژگی های خاص این محصولات شده است.

در حال حاضر شیائومی رابط کاربری خود را با نام MIUI توسعه داده است، معمولا محصولات این شرکت تا ۲ یا ۳ سال پشتیبانی خواهند شد، با این حال پشتیبانی از اندروید ۱۱ جز ویژگی ها خاص و منحصر به فرد محصولات شیائومی می باشد.

طبق آخرین اخبار زمان حدودی عرضه آپدیت اندروید ۱۱ گوشی های شیائومی بین سپتامیر و اکتبر ۲۰۲۰ (شهریورماه و مهرماه ۹۹) خواهد بود. بنابراین با سفارش گوشی مورد علاقه خود از این سایت به زودی نسخه جدید سیستم عامل اندروید در دستان شما خواهد بود.

محصولاتی که از اندروید ۱۱ پشتیبانی میکنند با سال ساخت ۲۰۱۴ به بعد خواهند بود، به همین دلیل شرکت آرکاتل از محصولات جدید خود رونمایی کرده است تا کاربران محترم اقدام به سفارش جدیدترین گوشی های دلخواه نمایند.

گوشی های شیائومی که از اندروید ۱۱ پشتیبانی خواهند کرد:

سری گوشی های می ۱۰

سری گوشی های می ۹

سری گوشی های می A3

سری گوشی های ردمی نوت ۹

سری گوشی خای ردمی K20 و K30

شرکت آرکاتل در حال پیگیری برای دریافت اخبار به روز برای لیست محصولات شیائومی با پشتیبانی از اندروید ۱۱ می باشد. حتما سایت و شبکه های اجتماعی آرکاتل را دنبال کنید تا با به روز ترین اخبار و تکنولوژی ها آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید