دسته‌بندی نشده

آموزش مجازی با موبایل

با وجود شرایط کرونا، مجموعه های آموزشی سعی داشتند تا به صورت آنلاین کلاس های خود را برگزار کنند. از همین رو اکثر بسترهای موجود در ایران شروع به راه اندازی شرایط مناسب برای برگزاری کلاس ها داشتند. ضمن اینکه این نوع آموزش باعث صرفه جویی در زمان، جلوگیری از هزینه های رفت و آمد و… خواهد شد، به همین دلیل مجموعه های آموزشی به این نوع آموزش رو آورده اند. اما بعضی از امکانات متاسفانه سرعت رشد این نوع آموزش را کاهش داده است.

دو عامل بسیار نقش مهمی در کلاسهای آنلاین ایفا کردن. عامل اول وجود اینترنت بود که هنوز هم مشکلاتی هست برای اتصال به شبکه های داخلی، هزینه های بسته های اینترنتی و….. . اما عامل دوم وجود یک سخت افزار مناسب برای اساتید و دانشجویان می باشد. که به مرور در حال حل شدن این مشکل خواهیم بود.

بنابراین خرید یک وسیله مناسب باعث کاهش استرس و قطعی های اینترنت خواهد شد. اما واقعا چه وسیله مناسب است؟ ما به شما موبایل را پیشنهاد می کنیم.

دلایل استفاده از موبایل در کلاس های آنلاین:

تمام تجهیزات مورد نیاز در دستان شماست.

نمایشگر، اسپیکر، میکروفون، اینترنت همراه و….. از ویژگی های گوشی های هوشمند می باشد که بدون هیچ دردسری میتوانید از هر کدام استفاده کنید.

باید درنظر داشت که گوشی شما از سیستم عامل به روز پشتیبانی کند تا از خطاهای احتمالی جلوگیری شود.

با موبایل می توانید در هر جایی در کلاس خود آنلاین شوید.

مناسب برای تمام رده های سنی می باشد و نیاز به آموزش نخصصی ندارد.

با توجه به دلایل بالا خرید گوشی های جدید هوشمند و کنار گذاشتن گوشی های قدیمی اولین قدم در رشد این نوع آموزش خواهد بود. گوشی مورد نظر باید از نظر اقتصادی به صرفه باشد. امکانات مورد نیاز شما را فراهم سازد. پشتیبانی طولانی مدت داشته باشد تا در آینده طولانی قابل استفاده باشد.

به این منظور شرکت آرکاتل با ارائه محصولات جدید و با کیفیت و قیمت مناسب برای شما مشتریان محترم این امکان را فراهم کرده است تا به راحتی نسبت به سفارش و خرید محصول مورد نظر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید